Краматорська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів навчання № 21

Матеріально-технічне забезпечення

Матеріально - технічне забезпечення

Комунальний заклад Краматорська загальноосвітня школпа I-IIступенів №21 Краматорської міської ради розміщений в будівлі 1955 року побудови, загальна площа приміщень 1672 м2, приміщення закладу типове, проектна потужність установи – 280 учнів, на 05.09.2020 у школі навчається 318 учнів.

Заклад розташований за адресою: м. Краматорськ, вул. Лівобережна,352. Школа знаходиться у комунальній власності. Стан будівель – задовільний, освітлення відповідає санітарно-гігієнічним нормам. Середня наповнюваність класів по школі складає 21.2 учнів.

Для реалізації навчально-виховного процесу в школі діє 15 навчальних кабінетів і класних кімнат, в тому числі:
1 кабінет української мови та літератури
1 кабінет математики
1 кабінет фізики

1 комп’ютерний клас
6 кабінетів початкових класів
2 майстерні (столярна, обслуговуючої праці)
1 спортивна зала
1 бібліотека

1 актова зала
1 їдальня
1 медичний пунк.

В 1-3 класах (НУШ) є інтерактивні дошки - 3 од. Персональні комп’ютери поєднані в локальну мережу та підключені до глобальної мережі Internet.

Навчальний заклад має кабінет директора, кабінет заступників директора з НВР, кабінет заступника директора з АГР, учительську, кабінет психолога, дві роздягальні для учнів на уроках з фізичної культури.

Кожен навчальний кабінет укомплектований партами, стільцями для кожного учня; є робоче місце для вчителя (стіл, стілець); класними дошками для кожної класної кімнати.

У закладі працює кабінет інформатики. У данному кабінеті встановлені навчальні комп’ютерні комплекси (9+1) з ліцензованим програмним забезпеченням; 1 смарт-дошка, 1 проектор. Всі комп’ютери знаходяться в локальній мережі та підключені до мережі Internet.

Члени адміністрації та секретар використовують 5 сучасних комп’ютери.

Стан забезпечення сучасною комп’ютерною технікою відображено в таблиці:

Усього ПК у закладі

32 термін придбання понад 5 років -17од.

Із них:

Робочі місця учнів в кабінеті інформатики

9

Робоче місце учителя інформатики

1

Робочі місця в управлінсько-господарській діяльності

5

Робочі місця учителів – предметників

4

Принтери

7

Інтерактивні комплекси (інтерактивна дошка, проектор)

4

Локальна мережа

ПК, що підключені до мережі Інтернет

всі

Проектори

2

Доступ закладу до мережі Інтернет надається провайдером KIOL швидкістю 100 Мбіт/с.

Завдяки підключенню до мережі Інтернет заклад здійснює електронний документообіг з Управлінням освіти, міським методичним кабінетом, іншими загальноосвітніми закладами.

Електронна адреса закладу: sch21kramgmail.com

Сайт закладу: http://sch21kram.klasna.com

У закладі працює бібліотека, яка в своєму складі має читальну залу, кімната видачі та зберігання літератури. Бібліотечно-бібліографічний фонд бібліотеки закладу станом на 01.09.2020 року нараховує 15419 екземплярів, з них підручників для 1-4 класи - 3131, 5-9 класів - 5942 бібліотечний фонд.

Фонд підручників нараховує 9 073 екземплярів.

Забезпечення учнів підручниками складає 90 %.

Зазначена навчально-методична та довідкова література використовується за призначенням.

У закладі є 5 внутрішніх туалетів (2 туалети для дівчат (на 2 каб. з дверцятами), 2 туалети для хлопців (на 2 каб. з дверцятами), 1 туалет для педагогічних працівників). Якість ремонту вбиралень – задовільна.

Навчально - методичне забезпечення дозволяє в повному обсязі виконувати навчальні програми, за якими працює колектив учителів Краматорської ЗОШ І-ІІ ступенів №21. Для поліпшення навчально - матеріальної бази окремих кабінетів, оформлення, покращення санітарно - гігієнічного стану та естетичного вигляду розроблено перспективний план, який неухильно виконується.